KLUBY MICHAŁA W SEZONIE 2018

Nice Cup: Dobry występ Michała w Pile

Autor: Gruchalski Racing - 24.09.2016

Image

W sobotę na torze w Pile rozegrano kolejny turniej z cyklu Nice Cup. Niestety z powodu przedłużającej się przerwy spowodowanej naprawą bandy dmuchanej rozegrano tylko cztery serie startów. Michał Gruchalski na swoim koncie zgromadził dziewięć punktów dzięki czemu zmagania zakońćzył na czwartej pozycji.




Klasyfikacja końcowa:

1. Arkadiusz Pawlak (Polonia Piła) 12 (3,3,3,3)
2. Alan Szczotka (Stal Gorzów) 10 (3,3,1,3)
3. Jewgienij Kostygow (Lokomotiv Daugavpils) 10 (2,2,3,3)
4. Michał Gruchalski (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) 9 (3,3,2,1)
5. Wiktor Lampart (Stal BETAD Leasing Rzeszów) 8 (t,3,3,2)
6. Hubert Czerniawski (Stal Gorzów) 8 (1,1,3,3)
7. Wojciech Pilarski (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) 7 (1,2,2,2)
8. Davis Kurmis (Lokomotiv Daugavpils) 6 (3,2,1,0)
9. Mike Trzensiok (MRGARDEN GKM Grudziądz) 6 (2,2,d,2)
10. Mateusz Rujner (MRGARDEN GKM Grudziądz) 5 (2,1,2,t)
11. Krystian Włodarczyk (KM Cross Lublin) 4 (1,1,2,0)
12. Damian Pawliczak (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) 3 (2,1,u,-)
13. Marcel Studziński (Stal Gorzów) 3 (t,1,1,1)
14. Jarosław Krzywosz (Holistic-Polska Rawicz) 2 (0,0,w,2)
15. Paweł Staniszewski (Polonia Piła) 1 (0,0,0,1)
16. Kevin Fajfer (GTM Start Gniezno) 0 (w,w,-,-)
17. Emil Peroń (KM Cross Lublin) 0 (u/-,d,-,-)

Bieg po biegu:
Bieg 1: (65,72) Kurmis, Trzensiok, Pilarski, Krzywosz
Bieg 2: (66,75) Szczotka, Rujner, Włodarczyk, Studziński (t) (Lampart t)
Bieg 3: (67,75) Gruchalski, Pawliczak, Czerniawski, Staniszewski
Bieg 4: (67,03) Pawlak, Kostygow, Studziński, Fajfer (w)
Bieg 5: (66,25) Gruchalski, Pilarski, Włodarczyk, Fajfer (w)
Bieg 6: (66,15) Lampart, Kostygow, Czerniawski, Krzywosz
Bieg 7: (66,12) Pawlak, Trzensiok, Rujner, Staniszewski
Bieg 8: (67,03) Szczotka, Kurmis, Pawliczak, Peroń (d)
Bieg 9: (66,72) Lampart, Pilarski, Studziński, Staniszewski
Bieg 10: (66,10) Pawlak, Włodarczyk, Pawliczak (u), Krzywosz (w)
Bieg 11: (65,94) Kostygow, Gruchalski, Szczotka, Trzensiok (d)
Bieg 12: (67,57) Czerniawski, Rujner, Kurmis
Bieg 13: (67,97) Kostygow, Pilarski, Rujner (t)
Bieg 14: (68,63) Szczotka, Krzywosz, Staniszewski
Bieg 15: (67,82) Czerniawski, Trzensiok, Studziński, Włodarczyk
Bieg 16: (64,94) Pawlak, Lampart, Gruchalsi, Kurmis




Powered by N-13 News