KLUBY MICHAŁA W SEZONIE 2018

DMPJ: Słaby występ w Tarnowie

Autor: Gruchalski Racing - 08.08.2017

Image

Fogo Unia Leszno triumfowała w VIII rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która odbyła się w Tarnowie. Ekipa Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa zajęła tym razem ostatnie miejsce. Michał Gruchalski na swoim koncie zgromadził osiem punktów.




I. FOGO Unia Leszno: 27
13. Bartosz Smektała 10 (3,2,3,2)
14. Szymon Szlauderbach 5 (1,2,1,1)
15. Dominik Kubera 12 (3,3,3,3)

II. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra: 23
16. Arkadiusz Potoniec 8 (0,3,3,2)
17. Mateusz Tonder 6 (2,1,2,1)
18. Sebastian Niedźwiedź 9 (3,w,3,3)
27. Damian Pawliczak ns

III. Grupa Azoty Unia Tarnów: 18
1. Patryk Rolnicki 11 (2,3,3,3)
2. Kacper Konieczny 1 (1,w,-,0)
3. Michał Nowiński 5 (2,1,-,2)
22. Krystian Stefanów 1 (1,0)

IV. Get Well Toruń: 17
7. Igor Kopeć-Sobczyński 4 (1,-,3,0)
8. Daniel Kaczmarek 5 (2,-,2,1)
9. Marcin Kościelski 5 (1,2,1,1)
24. Norbert Krakowiak 3 (3,d)

V. KŻ Orzeł Łódź: 16
10. Michał Piosicki 7 (3,1,1,2)
11. Jakub Miśkowiak 8 (0,3,3,2)
12. Mateusz Błażykowski 1 (0,0,1,0)

VI. ROW Rybnik: 13
4. Robert Chmiel 9 (3,2,2,2)
5. Dawid Jona 0 (0,0,0,0)
6. Przemysław Giera 4 (0,1,1,2)

VII. Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa: 12
19. Michał Gruchalski 8 (1,2,2,3)
20. Bartosz Świącik 4 (0,1,2,1)
21. Mateusz Świdnicki ns

Bieg po biegu:
Bieg 1: Chmiel, Rolnicki, Konieczny, Jona
Bieg 2: Piosicki, Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Miśkowiak
Bieg 3: Smektała, Tonder, Szlauderbach, Potoniec
Bieg 4: Rolnicki, Nowiński, Gruchalski, Świącik
Bieg 5: Krakowiak, Chmiel, Kościelski, Giera
Bieg 6: Kubera, Smektała, Piosicki, Błażykowski
Bieg 7: Niedźwiedź, Gruchalski, Tonder
Bieg 8: Rolnicki, Kościelski, Nowiński, Krakowiak (d)
Bieg 9: Miśkowiak, Chmiel, Giera, Błażykowski
Bieg 10: Kubera, Szlauderbach, Świącik
Bieg 11: Potoniec, Tonder, Stefanów, Konieczny (w/u)
Bieg 12: Smektała, Chmiel, Szlauderbach, Jona
Bieg 13: Potoniec, Kaczmarek, Kościelski, Niedźwiedź (w/u)
Bieg 14: Miśkowiak, Świącik, Błażykowski
Bieg 15: Kubera, Nowiński, Szlauderbach, Stefanów
Bieg 16: Niedźwiedź, Potoniec, Giera, Jona
Bieg 17: Kopeć-Sobczyński, Gruchalski, Kościelski
Bieg 18: Rolnicki, Miśkowiak, Piosicki, Konieczny
Bieg 19: Gruchalski, Giera, Świącik, Jona
Bieg 20: Kubera, Smektała, Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński
Bieg 21: Niedźwiedź, Piosicki, Tonder, Błażykowski




Powered by N-13 News