KLUBY MICHAŁA W SEZONIE 2017

DMPJ: Włókniarz ze złotym medalem

Autor: Gruchalski Racing - 26.09.2017

Image

We wtorek na torze w Toruniu rozegrano finał Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Złoty medal wywalczyli reprezentanci Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa wyprzedzając Betard Spartę Wrocław o jeden punkt. Michał Gruchalski na swoim koncie zapisał dziewięć oczek z bonusem.




I. Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa: 23
19. Oskar Polis 12 (3,3,3,3)
20. Michał Gruchalski 9+1 (1,3,3,2*)
21. Bartosz Świącik 2 (1,1,u,0)
28. Mateusz Świdnicki ns

II. Betard Sparta Wrocław: 22
4. Damian Dróżdż 10+2 (3,3,2*,2*)
5. Lars Skupień 6 (w,3,3,t)
6. Oskar Bober 6 (1,3,1,1)
23. Przemysław Liszka 0 (w)

III. Get Well Toruń: 21
10. Daniel Kaczmarek 10+1 (2,3,3,2*)
11. Igor Kopeć-Sobczyński 5+1 (0,1,2,2*)
12. Norbert Krakowiak 2+1 (2*,d,-,-)
25. Marcin Kościelski 4 (1,3)

IV. Fogo Unia Leszno: 19
7. Bartosz Smektała 6 (1,2,t,3)
8. Dominik Kubera 10+1 (3,3,2,2*)
9. Wiktor Trofimow 2 (d,0,-,2)
24. Szymon Szlauderbach 1+1 (0,1*)

V. Zdunek Wybrzeże Gdańsk: 17
1. Marcin Turowski 0 (u/ns,-,-,-)
2. Aureliusz Bieliński 5 (-,1,3,1)
3. Karol Żupiński 7+1 (0,2,3,2*)
22. Dominik Kossakowski 5+1 (2,2,1*,0)

VI. Cash Broker Stal Gorzów: 16
16. Rafał Karczmarz 8 (3,2,3,0)
17. Alan Szczotka 4+1 (2*,2,d,0)
18. Hubert Czerniawski 4 (w,1,2,1)
27. Kamil Nowacki ns

VII. MRGARDEN GKM Grudziądz: 7
13. Kamil Wieczorek 3 (0,1,1,1)
14. Mike Trzensiok 3 (1,2,-,w)
15. Dawid Wawrzyniak 0 (d,0,-,-)
26. Damian Lotarski 1 (0,1,0)

Bieg po biegu:
Bieg 1: Dróżdż, Kossakowski, Skupień (w/u), Turowski (u/ns)
Bieg 2: Kubera, Kaczmarek, Smektała, Kopeć-Sobczyński
Bieg 3: Karczmarz, Szczotka, Trzensiok, Wieczorek
Bieg 4: Polis, Kossakowski, Gruchalski, Żupiński
Bieg 5: Dróżdż, Smektała, Bober, Trofimow (d)
Bieg 6: Kaczmarek, Krakowiak, Wieczorek, Wawrzyniak (d)
Bieg 7: Polis, Szczotka, Świącik, Czerniawski (w/u)
Bieg 8: Kubera, Żupiński, Kossakowski, Trofimow
Bieg 9: Bober, Dróżdż, Kopeć-Sobczyński, Krakowiak (d)
Bieg 10: Gruchalski, Trzensiok, Świącik, Wawrzyniak
Bieg 11: Żupiński, Karczmarz, Bieliński, Szczotka (d)
Bieg 12: Skupień, Dróżdż, Wieczorek, Lotarski
Bieg 13: Karczmarz, Kubera, Czerniawski, Szlauderbach
Bieg 14: Gruchalski, Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Świącik (u)
Bieg 15: Bieliński, Żupiński, Lotarski, Trzensiok (w/u)
Bieg 16: Skupień, Czerniawski, Bober, Karczmarz
Bieg 17: Polis, Trofimow, Szlauderbach (Smektała - t), Świącik
Bieg 18: Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Bieliński, Kossakowski
Bieg 19: Polis, Gruchalski, Bober, Liszka (w/2min) (Skupień - t)
Bieg 20: Smektała, Kubera, Wieczorek, Lotarski
Bieg 21: Kościelski, Kaczmarek, Czerniawski, Szczotka




Powered by N-13 News