KLUB MICHAŁA W SEZONIE 2020

El.Srebrnego Kasku: Micha?? z awansem do fina??u

Autor: Gruchalski Racing - 16.04.2019

Image

We wtorek na torze w Kro??nie rozegrano jeden? z eliminacji Srebrnego Kasku. Uczestnikiem turnieju by?? Micha?? Gruchalski, który wywalczy?? sobie awans do fina??u, który odb?dzie si? 2 maja w Krakowie. "Misiek" na swoim koncie zapisa?? 12 punktów i dopiero w biegu dodatkowym zapewni?? sobie awans. 




Klasyfikacja ko??cowa:
1. Patryk Rolnicki (MRGARDEN GKM Grudzi?dz) 15 (3,3,3,3,3)
2. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin) 13 (3,2,3,3,2)
3. Patryk Wojdy??o (Betard Sparta Wroc??aw) 12+3 (3,3,3,1,2)
4. Micha?? Gruchalski (forBet W??ókniarz Cz?stochowa) 12+2 (3,2,2,2,3)

5. Micha?? Curzytek (Power Duck Iveston PS?? Pozna??) 12+1 (2,3,2,2,3) – rezerwowy

6. Mateusz Cierniak (Unia Tarnów) 10 (1,2,3,3,1)
7. Kamil Kie??basa (Get Well Toru??) 8 (2,3,0,2,1)
8. Mateusz ??widnicki (forBet W??ókniarz Cz?stochowa) 7 (1,1,2,3,0)
9. Piotr Pióro (Orze?? ?ód??) 7 (2,1,2,2,d)
10. Patryk Zieli??ski (Wilki Krosno) 6 (1,d,1,1,3)
11. Mateusz Tudzie?? (PGG ROW Rybnik) 6 (2,2,1,d,1)
12. Przemys??aw Konieczny (Unia Tarnów) 4 (0,1,1,t,2)
13. Eryk Borczuch (Orze?? ?ód??) 4 (0,1,1,d,2)
14. Bartosz Curzytek (Power Duck Iveston PS?? Pozna??) 2 (0,0,0,1,1)
15. Dawid Jona (PGG ROW Rybnik) 1 (1,0,0,t,0)
16. Maciej Kuromonow (Speed Car Motor Lublin) 0 (0,0,0,-,ns)
17. Kacper Gosik (Speed Car Motor Lublin) 0 (u,d)

Bieg po biegu:
Bieg 1. Rolnicki, Kie??basa, Zieli??ski, Borczuch
Bieg 2. Lampart, Pióro, Jona, Kuromonow
Bieg 3. Wojdy??o, Tudzie??, Cierniak, Konieczny
Bieg 4. Gruchalski, M. Curzytek, ??widnicki, B. Curzytek
Bieg 5. M. Curzytek, Cierniak, Pióro, Zieli??ski (d)
Bieg 6. Rolnicki, Gruchalski, Konieczny, Jona
Bieg 7. Wojdy??o, Lampart, Borczuch, B. Curzytek
Bieg 8. Kie??basa, Tudzie??, ??widnicki, Kuromonow
Bieg 9. Wojdy??o, ??widnicki, Zieli??ski, Jona
Bieg 10. Rolnicki, Pióro, Tudzie??, B. Curzytek
Bieg 11. Cierniak, Gruchalski, Borczuch, Kuromonow
Bieg 12. Lampart, M. Curzytek, Konieczny, Kie??basa
Bieg 13. Lampart, Gruchalski, Zieli??ski, Tudzie?? (d)
Bieg 14. Rolnicki, M. Curzytek, Wojdy??o, Gosik (u)
Bieg 15. ??widnicki, Pióro, Borczuch (d3), Gosik (d)
Bieg 16. Cierniak, Kie??basa, B. Curzytek, Jona (t)
Bieg 17. Zieli??ski, Konieczny, B. Curzytek, Kuromonow
Bieg 18. Rolnicki, Lampart, Cierniak, ??widnicki
Bieg 19. M. Curzytek, Borczuch, Tudzie??, Jona
Bieg 20. Gruchalski, Wojdy??o, Kie??basa, Pióro (d)
Bieg dodatkowy o miejsca 3-5. Wojdy??o, Gruchalski, M. Curzytek




Powered by N-13 News